BİZ KİMİZ

Image
30 yıllık iş tecrübesiyle 2011 yılında faaliyete geçen ELTAŞ ELEK SANAYİ, çakıl eleme ve yıkama tesisleri, çimento fabrikaları, asfalt tesisleri, maden ocakları, gübre sanayi ve gıda endüstrisinde kullanılmakta olan değişik tip, çeşit ve göz aralıklarında Çelik Örgü Elek imal etmektedir.

DIN 17223 ya da TS 2500 çelik yaylık telden örülerek imal edilen Çelik Örgü Elekleri öncelikle Türkiye pazarına sunuyoruz. Ayrıca yurtdışında Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Rusya pazarına imal edilen Çelik Örgü Elekleri ve diğer ürünlerimizi ihraç ediyoruz.

Değişik tip, çeşit ve göz aralıklarına sahip ürünlerimiz ile tesis ekipman ve yedek parçalarımızın bir bölümünü web sitemizde imalatlarımız başlığı altında sizlere sunmaktayız. Lütfen daha fazla bilgi ve ürün çeşidi için iletişim kurup teklif isteyiniz.

Ne üretiriz

ELTAŞ ELEK olarak, çakıl eleme ve yıkama tesisleri, çimento fabrikaları, asfalt tesisleri, maden ocakları, gübre sanayi ve gıda sanayiinde kullanılmakta olan değişik tip, çeşit ve göz aralıklarında Çelik Örgü Elekler, Konveyör Ruloları ve Poliüretan Elekler imal etmekteyiz.

Çelik Örgü Elek İmalatı100%
Yedek Parça Satışı90%
Poliüretan Elekler75%
Konveyör Ruloları60%

MİSYONUMUZ

Kısa sürede gerekli yatırım faalietlerini tamamlayarak Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Rusya pazarına DIN 17223 ya da TS 2500 çelik yaylık telden örülerek imal edilen Çelik Örgü Elekleri ihraç etmek.

Eltaş ISO 9001 Kalite Belgesi
ELTAŞ ELEK San. ISO 9001 belgemiz mevcuttur. ISO 9001 belgesine göz atmak için tıklayınız.
Fatura Bilgisi (Banka, Vergi Dairesi)

DEĞİŞİK TİP, ÇEŞİT VE GÖZ ARALIKLARINA SAHİP  ÜRÜNLERİMİZ İLE TESİS  EKİPMAN VE YEDEK PARÇALARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İLETİŞİM KURUNUZ.

Bize Ulaşın

SARAY Keresteciler Sanayi Sitesi 13. Cadde No:15/16 Kahraman Kazan / Ankara

Ürün Kataloğu

Eltaş Ürün Kataloğu

Fotoğraf Galerisi- FUARLAR

© Copyright 2022 . Eltaş Elek Metal Sanayi - Sitedeki içerikler izin alınmadan kullanılamaz, tüm hakları saklıdır. Spectrum

Search